آزمایشگاه دنا آزمایشگاه لوگو آزمایشگاه دنا آزمایشگاه

گروه علمی آزمایشگاه

دکتر مسعود گرشاسبی

موسس و مسئول فنی بخش ژنتیک آزمایشگاه دنا

دکتر مسعود گرشاسبی مدرک دکترا و فوق دکترای تخصصی خود را در ژنتیک مولکولی انسانی از موسسه ماکس پلانک آلمان در برلین Max-Planck Institute for Molecular Genetics یا (MPIMG) با کار بر روی ژن های عامل ناتوانی ذهنی Intellectual Disability یا (ID) گرفته اند. ایشان عضو هیات علمی گروه ژنتیک پزشکی، دانشکده علوم پزشکی، دانشگاه تربیت مدرس و همچنین همکار پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بیمارستان مسیح دانشوری می باشند. ایشان بخش ژنتیک پزشکی در آزمایشگاه بیمارستان پارس تهران را تاسیس و مسئولیت آن را از سال 1390 تا 1393 به عهده داشتند.عضو بنیاد ملی نخبگان ایران (INEF) هستند. در سال 1393 ایشان به مدت 3 سال به عنوان عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن علمی ژنتیک پزشکی ایران (ISMG) انتخاب شده است.

دکتر سید نوید المدنی

مشاور ژنتیک پزشکی

دکتر سید نوید المدنی فارغ التحصیل در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره عالی مشاوره ژنتیک بهزیستی می باشد. ایشان نفر اول دوره اول مشاوره ژنتیک در ایران شدند. به ترتیب دوره مشاوره ژنتیک در Europeane Society of Human Genetic School بروسل و دوره های بیماری های نوروماسکولر در انستیتو Myology پاریس را گذراندند. ایشان عضو هیئت علمی و سرپرست ژنتیک بالینی پژوهشگاه رویان هستند. تدوین و تدریس در دوره های متعدد مشاوره ژنتیک کشور، یکصد سخنرانی و مقاله های مختلف از سال 1375 تا کنون از جمله فعالیت های کاری ایشان است که می توان به آن اشاره نمود.

دکتر نوشین ندایی

مسئول فنی آزمایشگاه دنا

دکتر نوشین ندایی مدرک دوره پزشکی عمومی خود را در تبریز گذراند و دوره تخصصی آسیب شناسی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به پایان رساند. دوره طرح عمومی خود را ار سال 1384 تا سال 1385 در شبکه بهداشت قزوین گذراند که مدت 4 ماه از این دوره به عنوان ریاست مرکز بهداشت زوارک مشغول بکار بودند. از سال 1392 تا 1394 در شبکه بهداشت شهرستان گرمسار مسئول فنی آزمایشگاه بیمارستان امام (ره) بوده استو هم اکنون به عنوان مسئول فنی آزمایشگاه دنا مشغول بکار هستند.

دکتر سید هاشم میر مظلومی

مشاور بخش ژنتیک

دکتر سید هاشم میر مظلومی، تحصیلات متوسطه رشته زیست شناسی‌ را در دانشگاه فردوسی مشهد به اتمام رساند و برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته ژنتیک کاربردی به کشور هندوستان رفت و پس از آن در دانشگاه راجیو گاندی شهر بنگلور مدرک دکترا در رشته ژنتیک انسانی‌ را با پروژه ای تحت عنوان " بازنگری در رده بندی ژنتیکی و نحوه درمان سرطان لوسمی حاد در اطفال" دریافت نمود. تخصص ایشان در زمینهٔ سیتوژنتیک و تکنیک هیبرید سازی فلورسنت در جا می‌باشد.

دكتر پانته آ روحاني

مسئول فني آزمايشگاه دنا

دكتر پانته آ روحاني دوره پزشك عمومي خود را در دانشگاه علوم پزشكي ايران به پايان رسانده و دوره تخصص در رشته پاتولوژي كلينيكال و سرجيكال را از دانشگاه علوم پزشكي اروميه فارغ التحصيل شدند. دوره طرح عمومي خود را به مدت ١٧ ماه در شهرستان خدابنده زنجان و دوره طرح تخصصي خود را بمدت ٢٤ ماه در سمت مسئول فني آزمايشگاه بيمارستان نظام مافي شهرستان شوش دانيال گذراندند و در اين مدت ٦ ماه نيز مسئول پايگاه انتقال خون شهرستان نيز بودند. هم اكنون به عنوان مسئول فني بخش كلينيكال آزمايشگاه دنا مشغول به كار هستند.

دکتر جبار لطفی

مسئول علمی بخش هورمون، ایمونولوژی، الکتروفورز، انعقاد و ایمونوفلورسانس آزمایشگاه دنا

دکتر جبار لطفی مدرک کارشناسی ناپیوسته خود در رشته علوم آزمایشگاهی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با کسب رتبه اول در بین دانش آموختگان با موفقیت کسب کردند. سپس با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی بالینی و کسب رتبه 2 کشوری در دانشگاه تربیت مدرس پذیرفته شدند. در ادامه تحصیل خود با کسب رتبه اول کشوری در آزمون مقطع دکتری تخصصی رشته بیوشیمی بالینی دانشگاه تربیت مدرس پذیرفته و تحصیلات خود را در مقطع دکتری آغاز نمودند. ایشان عضو بنیاد علمی نخبگان و داور مجلات علمی بین المللی نیز هستند.